Strona główna - Przedszkole Prywatne ELF

Przedszkole Prywatne ELF

OVERVIEW

The web page przedszkole-elf.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have examined thirteen pages inside the web site przedszkole-elf.pl and found zero websites associating themselves with przedszkole-elf.pl.

PRZEDSZKOLE-ELF.PL TRAFFIC

The web page przedszkole-elf.pl is seeing diverging quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkole-elf.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-elf.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-elf.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-ELF.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-elf.pl Mobile Screenshot of przedszkole-elf.pl Tablet Screenshot of przedszkole-elf.pl

PRZEDSZKOLE-ELF.PL SERVER

Our parsers found that a single page on przedszkole-elf.pl took seven hundred and sixty-seven milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
185.25.151.102

We found that przedszkole-elf.pl is utilizing the Apache/2 operating system.

Strona główna - Przedszkole Prywatne ELF

Przedszkole Prywatne ELF

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Skontaktuj się z nami telefonicznie 502 132 765." We saw that the web site also said " Indywidualne traktowanie każdego dziecka umożliwia mu optymalny rozwój." It also said " Kładziemy nacisk na troskę i bezpieczeństwo naszych małych ulubieńców. Bogata zróżnicowana oferta zajęć dodatkowych rozwijających talenty i rozwijająca ich osobowość. Przyjazna, rodzinna i bezpieczna atmosfera pracy, nauki oraz zabawy. Czwartek, 30, kwiecień 2015 Prezent od Eco Team Service Sp. Czwartek, 30, kwiecień 2015 Wizyta w Radio Bielsko."

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA - O NAS - Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA

Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola FANTAZJA w Lubartowie. Szanowni Rodzice, z myślą o Waszych pociechach stworzyliśmy bezpieczne i nowoczesne przedszkole. Naszym celem jest wspomaganie oraz kierunkowanie rozwoju dziecka. Realizujemy program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez MEN. Przedszkole posiada własną kuchnię, dlatego podawane posiłki są zawsze świeże, smaczne i zdrowe. Wiemy jak ważny jest rozwój fizyczny dziecka, dlatego zapewniamy duży i bezpieczny plac zabaw.

Przedszkole Ruczaj, Kraków, Krakow, Gabi

To co wiem i czego nauczyłem się zawdzięczam przedszkolu, tam czułem się bezpiecznie, tam byłem szczęśliwy, tam bym chciał wrócić . Przedszkole ruczaj, przedszkole krakow, gabi, chmieleniec.

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim Przedszkole Hałabały

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji. Witamy na naszej stronie! 2011 Przedszkole Gminne i.

Witamy w Groszku !

Trzy 10- 12 osobowe grupy wiekowe. Realizacja programu wychowania przedszkolnego z dostrzeżeniem indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka. Aktywne uczestnictwo w uroczystościach wpisanych w kalendarz roku przedszkolnego. Smaczne, zbilansowane posiłki; uwzględnienie diet alergików. Wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem.